Byli jste v této situaci? Stojíš na příjezdové cestě a držíš čtyři pytle s potravinami, z nichž jeden je už roztrhaný. Mléko se šíří v kalužích na asfaltu. Nebo se možná snažíte odnést hromadu starých učebnic k chodníku. Je to nepohodlné. Je to neúčinné. Vaše spodní záda křičí na protest. Lidské ruce nejsou navrženy tak, aby fungovaly jako kohoutek.
Auta čelí stejnému problému. Jen v mnohem těžším měřítku.
Zacházíme s našimi auty jako s muly. Chladiče, nábytek a krabice házíme na zadní sedadlo SUV nebo korbu pickupu. Předpokládáme, že stroj to zvládne. Přetěžování auta ale není jen o vytváření nepořádku. Přetěžujete motor. Smažíš převodovku. Proměňujete své dojíždění v potenciální nebezpečí pro všechny ostatní na dálnici.
Znát nosnost vašeho vozidla je víc než jen číslo na nálepce. To je tvrdý limit. Při překročení této hranice hrozí selhání odpružení, problémy s brzdami a ztráta kontroly nad vozem. To je hmotnost, kterou vaše auto reálně unese.
Stanovení nosnosti
Nosnost je celková hmotnost všeho, co vaše vozidlo nese. To zahrnuje lidi. To zahrnuje zavazadla. To zahrnuje předměty připevněné ke střeše. To zahrnuje rezervní pneumatiku a zvedák.
Většina řidičů zapomíná na cestující. Na vaší váze záleží. Na váze vašeho psa záleží. Technicky je důležité i vodítko psa. Pokud ignorujete váhu cestujících, jste již nad limitem, aniž byste do kufru dali jedinou krabici.
Tento obrázek přesně ukazuje, kolik nákladu můžete naložit. Také určuje, kolik letů budete potřebovat. Udělejte chybu na menší straně a budete muset udělat další výlety. Nechápejte to špatně a hrajete ruskou ruletu s osou.
Kde najít svůj limit
Odpověď není v brožuře. Brožura je marketingový hluk. Odpověď je ve dveřích.
Podívejte se na nálepku s informacemi o pneumatikách a nakládání. Je umístěn na B-sloupku dveří na straně řidiče. Někteří výrobci jej umisťují na víko odkládací schránky. Pokud na dveřích není žádná nálepka, podívejte se do uživatelské příručky.
Tato nálepka obsahuje dvě kritická čísla.
- Omezení celkové hmotnosti cestujících a nákladu: Toto je vaše maximum. Zahrnuje všechny lidi v autě.
- Pohotovostní hmotnost: Hmotnost vozidla se standardní výbavou.
- Hodnotění hmotnosti pozemního vozidla (GVWR): Maximální celková hmotnost samotného vozidla.
Tady je matematika. Není to nic složitého.
Ale počkej. To je teorie. V reálném životě se cestující přidávají.
Pokud je maximální užitečné zatížení vašeho SUV 1 000 lb. A v autě je pět dospělých. Každý dospělý váží 180 liber. To už je 900 liber. Zbývá vám 100 liber. Toto je jeden kufr. Možná dvě. Ale ne klavír. A ne pohovku.
Proč je to důležité
Přetížení znamená více než jen ztrátu záruky. Mění chování vozu.
- Prodlužuje brzdnou dráhu: Zastavení těžších vozidel trvá déle. Fyzika se nestará o váš rozvrh stěhování.
Určení toho, jakou váhu skutečně unesete, není žádná velká věda, ale je důležité si to před načtením spočítat. Většina lidí odhaduje váhu pouhým okem. To je chyba. Potřebujete dvě čísla: celkovou hmotnost vozidla (GVWR) a pohotovostní hmotnost. Odečtěte jeden od druhého a dostanete nosnost.
Pojďme si rozebrat, co tyto zkratky vlastně znamenají, abyste na nálepku jen nevěřícně nekoukali.
Vypočítejte GVWR vs pohotovostní hmotnost
Hodnota celkové hmotnosti vozidla (GVWR) je pevný limit stanovený výrobcem. Jedná se o maximální bezpečnou hmotnost celého vozidla. Patří sem nejen ocel a sklo, ale také každá kapka kapaliny – palivo, olej, nemrznoucí směs – a každý nástavec. Přidejte cestující. Přidejte váhu. Přidejte tu těžkou skříňku na nářadí vzadu. Pokud toto číslo překročíte, zahráváte si s ohněm. Vyhoření brzd. Výbuchy pneumatik. Kovová únava. Nepotřebuješ to.
Toto číslo najdete na žluté nebo bílé nálepce na sloupku dveří řidiče. Pokud jste nálepku ztratili, podívejte se do uživatelské příručky nebo do renomované databáze.
Pohotovostní hmotnost je jednodušší. Toto je hmotnost vozíku, když stojí. Žádní cestující. Žádná zátěž. Jen samotné auto s plnou nádrží benzínu a všech potřebných kapalin, dotažené na maximum.
Matematika je extrémně jednoduchá
Vzorec pro výpočet nosnosti vašeho vozidla je jednoduchým odečtením:
GVWR – pohotovostní hmotnost = nosnost
Zde je realistický příklad. Řekněme, že máte nákladní automobil střední velikosti s GVWR 6 000 liber. Výrobce uvádí pohotovostní hmotnost 4 800 liber.
6 000 – 4 800 = 1 200 liber.
To je vše. Máte na manévrování 1200 liber. Těch 1 200 liber zahrnuje řidiče, cestující, kola pro náhradní díly, kryty karoserie, nářadí a vše, co hodíte dozadu. Je snadné tento limit překročit s pár přáteli a nějakou výbavou.
“Nosnost není jen číslo, je to rozdíl mezi bezpečnou jízdou a katastrofálním selháním.”
Vlastnosti nosnosti nákladního automobilu
Nezáleží na tom, zda řídíte sedan nebo nákladní vůz s pohonem všech čtyř kol se dvěma zadními koly? Absolutně. Matematika zůstává stejná, ale tolerance se hodně mění.
Osobní vozy mají obvykle nižší nosnost vzhledem k jejich velikosti, protože jejich odpružení a rám nejsou dimenzovány pro velké zatížení. Nákladní auta jsou jiná věc. Jsou stvořeni k práci. Ale i v segmentu nákladních vozidel existují obrovské rozdíly. Lehce vybavený půltunový vozík může nabídnout nosnost 1 500 liber. Silně vybavený nákladní vůz s těžkým odpružením může shodit až 1 000 liber, protože tyto extra komponenty zvyšují hmotnost.
To je důvod, proč se pohotovostní hmotnost mezi dvěma nákladními vozy stejného modelového roku tolik liší. Možnosti jsou kumulativní. Kůže, tažné zařízení, větší pneumatiky, dvojitá zadní kola – každé z nich pohltí vzácnou hodnotu užitečného zatížení.
Když se podíváte na kapacitu nákladního vozidla, nedívejte se pouze na hodnocení tahu. Tažení a užitečné zatížení spolu souvisí, ale liší se. Můžete táhnout těžký přívěs a přitom být
Do kompaktního hatchbacku byste nevlepili ani dva metry vysoké sádrokartonové desky. Je to jen fyzika. Ale také nepotřebujete těžký nákladní vůz třídy 8, abyste odvezli tři pytle s potravinami ze supermarketu. Rozdíl mezi tím, co převáží nákladní automobil a čím se pohybuje auto, spočívá v jedné konkrétní metrice: užitečné zatížení. A na rozdíl od tažení, které se vztahuje k hmotnosti tažené za vámi, se tažení vztahuje k hmotnosti ve nebo na vozidle.
U nákladních vozidel nosnost obvykle znamená těžší, hustší náklad. Ale než začnete počítat, kolik řeziva se vejde dozadu, musíte pochopit, jak vláda tato vozidla klasifikuje. Ve Spojených státech se kamiony nedělí jednoduše na „velké“ a „malé“. Jsou určeny celkovou hmotností vozidla (GVWR). Jedná se o maximální celkovou hmotnost, kterou vozidlo bezpečně unese, včetně pohotovostní hmotnosti samotného nákladního vozidla plus hmotnosti cestujících, paliva a nákladu.
Osm hmotnostních tříd nákladních vozidel
Americká vláda rozděluje GVWR do osmi různých tříd. Je to tvrdý systém. Pokud váš vůz překročí limit jedné třídy, je legálně povýšen do další. Zde je rozpis:
- Třída 1: Až 6 000 liber (2 722 kg). To zahrnuje většinu polotónových snímačů, jako je Ford F-150 nebo Chevy Silverado 1500.
- Třída 2: Až 10 000 liber (4 536 kg). Často zahrnuje tříčtvrteční kamiony.
- Třída 3: Až 14 000 liber (6 350 kg). Tyto vozíky se začínají přesouvat do kategorie středně těžkých nákladních vozidel.
- Třída 4: Až 16 000 liber (7 258 kg).
- Třída 5: Až 19 500 liber (8 845 kg). Stále průměrná nosnost, ale vážnější.
- Třída 6: Až 26 000 liber (11 793 kg). Tady začíná práh těžké třídy.
- Třída 7: Až 33 000 liber (14 969 kg).
- Třída 8: Cokoli nad 33 000 liber. Zde najdete návěsy a sklápěče.
Lehký, střední nebo těžký?
Ministerstvo dopravy (DOT) tuto mřížku zjednodušuje do tří širších kategorií. Z regulačních a praktických důvodů je důležité vědět, do jaké kategorie vaše nákladní vozidlo spadá.
Light Duty Trucks pokrývají třídy 1 a 2. Jedná se o dříče pro malé podniky a dodavatele, kteří nepotřebují překračovat hmotnostní limity na dálnici.
Středně těžká nákladní vozidla pokrývají třídy 3 až 5. Přemýšlejte o dodávkových autobusech, skříňových náklaďácích a větších komerčních pickupech.
Těžké nákladní vozy zahrnují třídu 6 a vyšší. V některých státech vyžadují jiný řidičský průkaz a vztahují se na ně přísnější emisní a bezpečnostní předpisy.
Na znalosti vaší třídy záleží. Určuje náklady na pojištění, registrační poplatky a zákonné limity toho, co můžete načíst, aniž by došlo k poškození vašeho pozastavení nebo porušení federálního zákona. Pokud přetížíte vozidlo třídy 1 na úroveň třídy 2, riskujete více než jen prasklou pneumatiku. Hrozí vám pokuta
Řidiči kamionů pečlivě chroustají čísla. nejsi. Pokud řídíte sedan, pravděpodobně nikdy nepřemýšlíte o nákladové kapacitě vašeho vozidla. Otec se neptá, jestli je tam dost místa pro tři děti a zavazadla. Bezpečnostní rezervy osobních automobilů jsou příliš malé.
Do kufru se pravděpodobně nevejde žádný náklad, který by byl dostatečně těžký, aby překročil pevnostní limity vozidla.
Ignorování váhy má ale následky. Při plánování je potřeba vzít v úvahu každého člověka v autě. Většina výrobců předpokládá standardní hmotnost 150 liber (68 kilogramů) na osobu.
Prázdné sedadlo berte jako rezervu nosnosti. Zadní řada pro tři cestující je 450librový „účet“. Jakmile tuto rezervu „utratíte“, ovladatelnost se stane nestabilní.
“Většina automobilek si účtuje 150 liber (68 kilogramů) za sedadlo.”
Terénní vozidla fungují podle jiných pravidel. Jsou schopny unést podstatně větší váhu než sedan. To však neznamená, že mohou být použity jako nákladní automobily pro přepravu zboží. Fyzika procesu se mění. Mění se i odpružení.
Limity užitečného zatížení SUV a skutečné zatížení
Vyšší těžiště SUV činí rozložení nákladu kritickým. Pokud přetížíte zadní část, ovladatelnost se zhorší rychleji než u osobního automobilu.
Podívejme se na rozdíly mezi kompaktním crossoverem a plnohodnotným SUV. Kompaktní SUV unese užitečné zatížení asi 1000 liber. Plnohodnotné SUV na korbě nákladního auta unese více než 1500 liber.
Ale je tu nuance.
Těch 1500 liber není jen na náklad. Zahrnují hmotnost řidiče, cestujících a paliva. Pokud naložíte pět dospělých osob a střešní nosič, tuto zásobu rychle vyčerpáte.
Jedna z častých chyb? Předpokladem je, že „maximální tažná síla“ se rovná „maximálnímu užitečnému zatížení“. To jsou různé ukazatele. Tažná kapacita se posuzuje podle tažného zařízení a užitečná hmotnost podle pneumatik a odpružení.
Pokud je užitečné zatížení vašeho SUV zcela zaplněno cestujícími a výbavou, nebudete moci legálně a bezpečně odtáhnout nic až do jeho inzerované tažné kapacity. Brzdy nebudou fungovat. Pneumatiky mohou prasknout.
Zkontrolujte proto nálepku na dveřích. Není to reklamní brožurka. Na nálepce je uveden konkrétní limit pro vaše VIN číslo.
Čísla se liší v závislosti na konfiguraci. SUV v bohaté výbavě Luxury často váží více, což snižuje nosnost ještě předtím, než naložíte jedinou tašku.
Stojí to za to riziko? S největší pravděpodobností ne.
Dále se podíváme na konkrétní čísla.
Myšlenka, že SUV dokonale kombinuje praktičnost a pohodlí, je přitažlivá. Slibuje sílu kamionu pro tažení nákladu s pohodlím osobního automobilu. Skutečná nosnost však nezávisí ani tak na všestrannosti, jako na fyzikálních zákonech. SUV obvykle přepravuje více nákladu než osobní automobil, ale výrazně méně než vyhrazený nákladní automobil.
Konstrukce umožňuje pohodlné nakládání. Sklopte zadní sedadla a získáte prostorný nákladový prostor s rovnou podlahou. To je skvělé pro objemné vybavení, kempinkové vybavení nebo stavební materiály. Na rozdíl od pickupu však nemůžete náklad nakládat donekonečna. Střecha vytváří tvrdou horní hranici. Ještě důležitější je, že zacházet s limitem užitečného zatížení SUV jako s náklaďákem je recept na katastrofu.
Fyzika přetížení
Nebezpečí spočívá nejen v poškození odpružení. Jde o stabilitu. SUV mají vyšší světlou výšku. Tím se zvyšuje těžiště. Při přetížení SUV se hmotnost posune nahoru. Auto se stává nadváhou.
Tato geometrie výrazně zvyšuje riziko převrácení. Naložený osobní automobil je stabilní. Naložené SUV představuje nebezpečí převrácení. Výrobci to vědí. To je důvod, proč obavy spotřebitelů vedly k významným technickým změnám. Elektronická kontrola stability (ESC) je nyní standardní výbavou většiny modelů. Tyto systémy detekují smyk a přibrzďují jednotlivá kola, aby obnovili kontrolu. Žádný software však nemůže překonat gravitaci, když je zatížení příliš velké.
Právní požadavky a štítky
Regulátoři zasáhli, aby objasnili omezení. Od září 2004 vyžaduje Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) speciální značení. Každé vozidlo s maximální hmotností vozidla (GVWR) nižší než 10 000 liber (4 536 kg) musí mít na sloupku dveří štítek.
Tento štítek označuje maximální kombinovanou hmotnost všech cestujících a nákladu. Toto není doporučení. Toto je zákonný limit. Nálepka vypočítává celkovou přípustnou hmotnost. Odečtením hmotnosti cestujících získáte skutečnou nosnost. Ignorování tohoto pravidla ohrožuje bezpečnost.
„Zatímco SUV jsou vnímána jako vynikající přepravci nákladu a mají terénní schopnosti, mnozí je také považují za potenciálně nebezpečné.“
Tak kde skončíš? Pokud potřebujete přepravovat těžké materiály, SUV nemusí být tím správným nástrojem. Další stránka se zabývá otázkou, zda skutečně můžete zvýšit nosnost nebo zda jste omezeni továrním limitem.
Prolomení limitů
Znáte nosnost svého vozu. Je to uvedeno na nálepce. Co ale dělat, když se přepravovaný náklad do tohoto limitu nevejde? Ocitnete se ve slepé uličce. Nebo jste v pokušení ignorovat výpočty. Nedělej to. Přetěžování je nerozvážnost. Ona zabíjí. Ničí nápravy. Z nějakého důvodu přitahuje pozornost policie. Pokuta za nebezpečné nakládání je jen malá část vašich problémů, když vám na dálnici praskne pneumatika.
Jak tedy můžete přepravovat více? Nepřidáváte jen váhu. Upgradujete vozidlo.
Řešení: Tažné zařízení
Výrobci vás nenechají bez podpory. Nabízejí volitelné tažné balíčky. Nejsou to jen ikony. Jedná se o funkční vylepšení navržená pro zvládnutí větší zátěže. Sada komponentů se liší v závislosti na značce. Ford může nabídnout aplikaci pro ovládání přívěsu. GMC může nainstalovat větší chladicí systém. Ale cíl je stejný: zvýšit produktivitu a přidat nástroje.
Co je vlastně součástí sady?
– Zapojení přívěsu. Plug and play.
– Vysoce výkonné tažné zařízení. Hodnoceno vyšší než standardní.
– Bezpečnostní řetězy. Povinné, ale často nahrazované zesílenými.
– Vylepšení motoru. Větší zdvihový objem. Více točivého momentu.
– Vylepšení brzdového systému. Brzdové třmeny, kotouče, vedení.
– Chladicí systémy. Větší chladiče nebo pomocné chladiče oleje.
Tyto doplňky zvyšují efektivní nosnost vozidla. Nemění nosnost na zárubni dveří. Umožňují ale vozu zvládat stres z těžkých nákladů bez přehřívání.
Kontrola čísel
Potřebujete konkrétní údaje. Žádné dohady. Níže uvedená tabulka ukazuje maximální hmotnost nákladu v librách pro různé modely. Pokud je pole prázdné, nejsou pro tento rok žádná data. To je běžné u luxusních sedanů nebo starších modelů.
Kapacita užitečného zatížení Acura
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2006 | MDX | – |
| 2006 | RL | – |
| 2006 | RSX | – |
| 2006 | TL | – |
| 2006 | TSX | – |
| 2007 | MDX | 1158 |
| 2007 | RL | – |
| 2007 | RDX | 870 |
| 2007 | TL | – |
| 2007 | TSX | 850 |
| 2008 | MDX | 1158 |
| 2008 | RL | – |
| 2008 | RSX | 870 |
| 2008 | TL | – |
| 2008 | TSX | 850 |
| 2009 | MDX | 1158 |
| 2009 | RL | – |
| 2009 | RSX | 870 |
| 2009 | TSX | 850 |
Další funkce Acura:
– Celková hmotnost vozidla (GVWR) Acura
– Maximální jmenovitá hmotnost na nápravu (GAWR) Acura
– Hodnocení hrubé kombinované hmotnosti (GCWR) Acura
– Kapacita užitečného zatížení Acura
– Pohotovostní hmotnost Acura
– Tažná kapacita Acura
Nosnost Audi
| Rok | Model | Max. nosnost (lbs) |
|---|---|---|
| 2006 | A3 | – |
| 2006 | A4 | – |
| 2006 | A6 | – |
| 2006 | A8 | 1213 |
| 2006 | S4 | – |
| 2006 | TT | 728 |
| 2007 | A3 | – |
| 2007 | A4 | – |
| 2007 | A6 | – |
| 2007 | A8 | – |
| 2007 | Q7 | – |
| 2007 | RS4 | – |
| 2007 | S4 | – |
| 2007 | S6 | – |
| 2007 | S8 | 1213 |
| 2008 | A3 | – |
| 2008 | A4 | – |
| 2008 | A5 | – |
| 2008 | A6 | – |
| 2008 | A8 | – |
| 2008 | Q7 | – |
| 2008 | R8 | – |
| 2008 | RS4 | – |
| 2008 | S4 | – |
| 2008 | S5 | – |
| 2008 | S6 | – |
| 2008 | S8 | – |
| 2008 | TT | – |
| 2009 | A3 | – |
| 2009 | A4 | – |
| 2009 | A5 | – |
| 2009 | A8 | – |
| 2009 | Q7 | – |
| 2009 | R8 | – |
Limity nosnosti Chevrolet
Chevy v polovině roku 2000 neplácal odznaky na nákladní automobily. Postavili je. Nosnost ukazuje, kolik toho reálně unesete na lůžku nebo přes zadní nápravu, než si začne stěžovat odpružení. Toto není doporučení. To je tvrdý limit.
modely Chevrolet 2006
Avalanche 1500 udržela 1387 liber. Verze 2500? 2072 liber Velký rozdíl v tuhosti rámu. Aveo, Cobalt, Corvette, Equinox, Impala, Malibu, Monte Carlo, SSR, Uplander – žádný z těchto modelů neměl v tomto souboru dat uvedenou nosnost. Nehádejte. Zkontrolujte nálepku.
Colorado drželo 1 532 liber. Expresní dodávky byly tahouny s nosností 2 306 liber. HHR? Jen 900 liber. Neplňte zadní sedadlo pískem. Silverado 1500 Classic byl ukončen, ale nový 1500 dosáhl vrcholu na 1 913 librách. Hybridní? Až 1 162 liber. SS? 1253 liber HD modely měly velká čísla: 3129 (1500 HD), 3606 (2500 HD) a statných 5169 liber za 3500 HD. Suburban 1500 měl nosnost 1 731 liber. Verze 2500 vyskočila na 2828 liber. Tahoe byl lehčí na 1522 liber. TrailBlazer držel 1 194 liber. EXT? 1429 GBP
modely Chevrolet 2007
Avalanche klesla na 1 258 liber. Colorado zůstalo silné na 1316 librách. Express zůstal na 2 306 £. HHR a HHR Panel jsou zaseknuté na 900 librách. Silverado 1500 výrazně klesá na 1 658 liber. Classic si ponechal 1500 na 1913, Hybrid na 1162, SS na 1253 a 1500 HD na 3129. Classic 2500 HD zůstal na 3606. Nová 2500 HD byla uvedena na 3458. 3500 Classic měla svá data.0 516 držela svá data. Suburban 1500 klesl na 1593. 2500 klesl na 2561. Tahoe vyskočil na 1835. TrailBlazer zůstal na 1194. Uplander – prázdný.
modely Chevrolet 2008
Avalanche 1500 se vzpamatovalo na 1444. Colorado drželo 1316. Expres 2 306. HHR/HHR Panel 900. Silverado 1500 při 1,652. 2500 HD při 3458. 3500 HD dosáhl 3 621. Předměstí 1500 za 1593. 2 500 na 2 561. Tahoe na 1835. Tahoe Hybrid je o něco menší – 1830. TrailBlazer 1194. Uplander – bez údajů.
modely Chevrolet 2009
Avalanche 1500 kleslo na 1333. Colorado kleslo na 1250. Express split: 1500 na 2306, 2500 na 3262, 3500 na 4147. HHR/HHR Panel 900. Silverado 1500 zůstalo na 16502. 0 HD vzrostlo na 2500 HD. 3873. Příměstská 1500/2500 beze změny od 1593/2561. Tahoe 1835. Tahoe Hybrid 1830. TrailBlazer 1194. Traverse – n/a.
“Nosnost není jen o hmotnosti. Je to o bezpečnosti. Přetížení zabíjí pneumatiky a brzdy.”
Údaje o užitečné zátěži Chrysleru
Chrysler se na tomto seznamu příliš nezaměřoval na nákladní automobily. Hodnocení měly většinou dodávky a SUV. Sedany? V těchto tabulkách je obvykle null nebo nedefinováno.
Modely Chrysler 2006
300, 300C, Crossfire, Pacifica, PT Cruiser, Sebring, Town & Country – všechny prázdné. Žádná specifikovaná nosnost.
Modely Chrysler 2007
Aspen se ukázal na 1600 librách. PT Cruiser je překvapivě silný, váží 1 907 liber. Pacifica je lehká, váží 889 liber. Město a země 1 200 GBP. Zbytek je prázdný.
Modely Chrysler 2008
Aspen zůstal na 1600. Pacifica klesla na 865. PT Cruiser klesl na 889. Town & Country držel 1200. Zbytek byl prázdný.
Modely Chrysler 2009
Aspen 1600. Aspen Hybrid 1500. PT Cruiser prázdný. Zbytek je prázdný.
Specifikace nosnosti Dodge
Dodge přivezl svaly a náklaďáky. Kamiony Ram zde hrají klíčovou roli.
Modely Dodge 2006
Karavan 1682. Nabíječka 1270. Dakota 1750. Durango 1750. Velký karavan 1700. Magnum 1270. Ram 1500 1750. Ram 2500 3020. Ram 3500 impozantní – 4660. Van Sprinter 0350325 Van 3950. Sprinter Wagon 2500 4824. Stratus, Viper prázdný.
Modely Dodge 2007
Kalibr je prázdný. Karavana 1682. Nabíječka 1270. Dakota klesla na 1710. Durango držel 1750. Velký karavan 1700. Magnum 1270. Nitro 1150. Ram 1500 1750. Ram 2500 se zvedl na 3130. Ram 3500 vzrostl na 05 Sprinter. 3766. Sprinter Van 3500 stoupl na 4350. Sprinter Wagon 2500 klesl na 3 074.
Modely Dodge 2008
Avenger, Caliber, Challenger jsou prázdné. Nabíječka 1270. Dakota až 1630. Durango až 1780. Velký karavan prázdný. Magnum 1270. Nitro 1150. Ram 1500 až 1810. Ram 2500 až 3210. Ram 3500 až 4870. Sprinter Van 2500/3500/Wagon 2500 beze změny. Viper je prázdný.
Modely Dodge 2009
Avenger, Calibre, Challenger, Grand Caravan, Journey, Viper jsou prázdné. Nabíječka 1270. Dakota 1630. Durango 1780. Durango Hybrid 1500. Nitro 1150. Ram 1500 až 1490. Ram 2500 až 3260. Ram 3500 až 3560. Sprinter Van
Nosnost Honda
Sestava Hondy z tohoto období vypráví příběh užitečnosti vs. každodenní dojíždění. Ridgeline dominoval segmentu pickupů s maximálním užitečným zatížením 1 549 liber v letech 2006 až 2008. Údaje se nezměnily až do roku 2009, kdy se informace v oficiálních zdrojích staly vzácné, ale za ty tři roky byl skutečným dříčem. Minivan Odyssey si od roku 2006 do roku 2008 udržoval stálou hodnotu užitečného zatížení 1 349 liber.
SUV Pilot SUV dorazilo v roce 2007 s hodnocením 1 322 liber a udrželo si ho až do roku 2009. Pokud přepravujete pětičlennou rodinu a nějakou výbavu, toto je číslo, kterému budete chtít věnovat pozornost. Kompaktní crossover Element byl menší, ale na svou velikost docela svižný, v letech 2007 a 2008 nabízel 675 liber užitečného zatížení. Data pro dřívější roky nejsou k dispozici, ale užitečnost modelu byla jasná.
Sedan Civic začínal na 385 librách v letech 2007 a 2008. Do roku 2009 tato specifikace zmizela z veřejných tabulek, pravděpodobně kvůli rozdílům v úrovních výbavy. Insight Hybrid měl v roce 2006 minimální nosnost pouhých 400 liber. Pro zbývající modely – Accord, CR-V, Fit a S2000 – nejsou pro tyto konkrétní roky k dispozici žádné veřejné údaje o maximálním užitečném zatížení. To obecně znamená, že limit je určen rozdílem mezi celkovou hmotností vozidla (GVWR) a pohotovostní hmotností, která se značně liší v závislosti na balíčku doplňků.
nosnost HUMMER
Hummer nehrál hry. Model H2, postavený na platformě GMT820 sdílené s Tahoe a Yukonem, nabízel v letech 2008 a 2009 působivé maximální užitečné zatížení 2 200 liber. Pro roky 2006 a 2007 nejsou k dispozici žádné údaje, ale víme, že H2 byl těžký.
H3 byla lehčí, ale stále schopná jízdy v terénu. V letech 2006 a 2007 to začalo na 1 150 £. V roce 2009 se toto číslo zvýšilo na 1 312 GBP. Verze pickupu H3T měla v roce 2009 nosnost 1 090 liber. H1 Alpha byla skutečná bestie, v roce 2006 byla oceněna na 3 087 liber. To je téměř tuna užitečného zatížení. Není žádným překvapením, že tyto nákladní vozy vyžadovaly těžké odpružení.
Kapacita užitečného zatížení Hyundai
První nabídky Hyundai neuváděly konkrétní hodnoty užitečného zatížení ve standardních referenčních tabulkách pro roky 2006–2009. Accent, Elantra, Sonata, Azera, Tiburon, Tucson, Santa Fe a Veracruz mají prázdná pole. Totéž platí pro minivan Entourage a pozdější sedan Genesis.
To nutně neznamená nedostatek energie. To často znamená, že výrobce nezveřejnil jediný údaj o „maximálním užitečném zatížení“, protože se značně měnil v závislosti na volbě motoru, úrovni výbavy a volitelné výbavě. Pokud hledáte tyto specifikace, budete si je muset spočítat sami: Vezměte celkovou hmotnost vozidla (GVWR) a odečtěte od ní pohotovostní hmotnost konkrétního čísla VIN. U subkompaktních vozů, jako je Accent, je tažná kapacita pravděpodobně méně než 800 liber. U Veracruz je to pravděpodobně blíže k 1 000 £. Ale ve standardních seznamech nejsou žádná přímá čísla.
Kapacita užitečného zatížení Infiniti
Luxusní sedany a crossovery Infiniti vezou slušný náklad, ale výkonu kamionu se nic nepřibližuje. SUV QX56 bylo králem, v roce 2006 uvezlo 1 440 liber a v letech 2008 a 2009 toto číslo vzrostlo na 1 553 liber.
Crossover FX35 se v letech 2006-2008 držel stabilně na 1 183 £, v roce 2009 pak vzrostl na 1 213 £. Modely FX45/FX50 vážily 1 091 lb. v letech 2006-2008 pak 1 185 lb. v roce 2009.
Sedany byly omezenější. M35 a M45 začínaly v roce 2008 na 996 £ a 1 010 £. G35 a pozdější G37 byly lehčí, s hodnocením od 886 do 1 040 liber. Sedan Q45 poskytl v roce 2006 979 liber. Pokud plánujete vozit cestující v těchto vozidlech, sledujte nálepku na rámu dveří. Luxusní výbava přidává váhu.
Nosnost Isuzu
Isuzu zaujímal výklenek, ale byl spolehlivý. Ascender SUV byl konzistentní a od roku 2006 do roku 2008 nabízel 1 133 liber užitečného zatížení.
S pickupy byl příběh jiný. Nákladní vozy střední třídy i-280 a i-290 nabízely 1 532 lb. v jejich raných letech. Do roku 2008 klesla i-290 na 1 512 liber. Větší i-350 začínal na ceně 1 190 GBP v roce 2006, v roce 2007 vzrostl na 1 516 GBP a poté v roce 2008 stagnoval na 1 260 GBP. Variabilita je pravděpodobně způsobena konfigurací kabiny a délkou lůžka.
Nosnost Jaguar
Luxusní vozy Jaguar jsou těžké. Tím se snižuje nosnost. Sedan X-Type poskytl v letech 2006 až 2008 1 058 liber.
Série XK utrpěla ztráty. Kupé XK začalo v roce 2008 na 815 GBP a v roce 2009 kleslo na 772 GBP. Kupé XKR na tom bylo podobně, v letech 2008 a 2009 vážilo 772 liber. Sedany XJ8 a XJR nemají žádné veřejné hodnocení maximálního užitečného zatížení, pravděpodobně proto, že jejich těžké hliníkové karoserie kdysi nechávaly málo místa pro náklad. Sedan XF, představený v roce 2009, má také prázdné údaje.
Nosnost Jeepu
Jeep je o utilitarismu. SUV Commander se v roce 2006 umístilo na vrcholu seznamu s 1 620 librami, pak v roce 2007 kleslo na 1 310 liber a v letech 2008 a 2009 se drželo na 1 300 librách.
Grand Cherokee byl spolehlivý, v roce 2006 se pohyboval kolem 1 100 liber, poté se vyrovnal na 1 050 librách v roce 2007 a 1 180 librách v letech 2008 a 2009. Liberty zůstala mezi lety 2006 a 2009 nezměněna na 1 150 librách.
Patriot a Compass byly menší, oba nabízely 925 liber. Wrangler byl nepředvídatelný. V roce 2006 to začalo na 800 £, v roce 2007 vzrostlo na 1 000 £ a zůstalo tam. Wrangler Unlimited (4dveřový) byl v letech 2008 a 2009 ohodnocen na 1 000 liber, ačkoli některé zdroje pro rok 2009 uvádějí 1 150 liber, což pravděpodobně závisí na konkrétním rozvoru a úrovni výbavy.
Kapacita užitečného zatížení Kia
SUV a crossovery Kia byly konkurenceschopné. Minivan Sedona byl výkonný a v letech 2007 až 2008 nabízel 1 532 liber. Údaje za rok 2009 nejsou k dispozici, ale údaj byl pravděpodobně ve stejném rozsahu.
Sorento začínalo na 1 202 £ v roce 2006, v roce 2007 vzrostlo na 1 318 £, pak se v roce 2008 ustálilo na 1 277 £. Sportage se pohybovalo od 1 195 do 1 289 £.
Hatchbacky Rio byly lehké, ale na svou velikost docela výkonné, sedan váží 1 273 liber a pětidveřový 1 200 liber. SUV Borrego, představené v roce 2009, vážilo 1 815 liber. To je téměř dvakrát tolik než Sportage. Pokud taháte těžkou výbavu, Borrego byla vaše nejlepší sázka.
Nosnost Land Roveru
SUV Land Rover jsou těžké, ale jejich nosnost je impozantní. LR3 byl tank. Začínala na 1 806 £ v roce 2006, klesla na 1 695 £ v roce 2007 a poté se stabilizovala na 1 325 £ v roce 200
Kapacita užitečného zatížení Mazdy
Sestava Mazdy během těchto let byla směsí užitkových nákladních vozidel, stísněných crossoverů a nadšených kupé. Pokud nakládáte nákladní vozidlo Mazda B-Series, čísla jsou předvídatelná, ale přísně pevná. Modely B2300 a B4000 měly v letech 2006 až 2008 nosnost 1260 liber. B3000, což je přepracovaný Ford Explorer, nesl ve stejných letech těžší náklad 1 680 liber. Do roku 2009 se nosnost B2300 mírně snížila na 1 200 lb.
Osobní vozy byly lehčí. Mazda3 neměla specifikovanou nosnost, pravděpodobně kvůli variabilitě úrovní výbavy. Minivan Mazda5 byl spolehlivý pro každodenní přepravu nákladu s hodnocením 1 239 liber v letech 2006 a 2007, poté klesl na 1 191 liber v letech 2008 a 2009. Sedan Mazda6 se pohyboval od 1 319 liber do 08 08 08 08 2007, stabilizace kolem 1 082 liber v roce 2009. Vysoce výkonný MazdaSpeed6 byl určen výhradně pro řízení a měl skromnou nosnost 963 liber.
Sportovní auta zaznamenala velký zásah. MX-5 klesla z 637 lbs na 633 lbs v roce 2008. RX-8 klesla z 779 lbs na 754 lbs v roce 2009. Pokud jste potřebovali táhnout lidi nebo vybavení, minivan MPV nabízel prostorných 1 506 lbs. Kompaktní SUV Tribute se pohybovalo v rozmezí 988–1 057 lbs, přičemž hybridní verze v roce 2008 dodala 1 083 lbs.
Nosnost Mercedes-Benz
Německé inženýrství upřednostnilo u těchto sedanů a kupé kvalitu jízdy před hrubou kapacitou nákladu. Většina modelů ve třídách C, CL a S nemá údaje o kapacitě nákladu, což naznačuje buď zanedbatelnou použitelnou kapacitu, nebo nedostatek údajů od výrobce. Třídy CLS a CLK čelily stejnému nedostatku informací.
ML350 byl spolehlivý nákladní vůz. V roce 2006 začínala na £1,616, v letech 2007 a 2008 se zvýšila na £1,635 a zůstala na £1,635 v roce 2009. ML500 a ML550 byly těžší samy o sobě, ale stále nabízely 1 496 l lbs, resp. Varianty AMG byly přísnější. ML63 AMG klesl na 1257 liber v roce 2007, zmizel v roce 2008 a vrátil se s číslem 1300 liber v roce 2009.
SUV jako GL450 a GL550 byly spolehlivými dříči, oba unesly 1 620 liber od roku 2007 do roku 2009. Třída R byla univerzální: v roce 2006 začínala na 2 000 lbs, v roce 2007 klesla na ** 1 635 lbs a stabilizovala se na 0 0 lbs 9 LR. čistý supercar. Jeho nosnost klesla z 626 liber v roce 2007 na ubohých 342 liber v roce 2008, což dokazuje, že tato auta nejsou určena pro nákupy potravin.
Zvedací kapacita rtuti
Mercury sdílel platformy s Fordem, takže specifikace užitečného zatížení často odrážely specifikace jejich dvou modelů. Grand Marquis a Milan neměly data, pravděpodobně kvůli rozložení hmotnosti nebo odchylkám ve výbavě. Montego také neměl žádná čísla.
Mountaineer, v podstatě Ford Explorer, nesl těžký náklad. V roce 2006 začínala na 1 549 £, v roce 2007 klesla na 1 443 £ a na této úrovni zůstala až do roku 2009. Pokud jste potřebovali více prostoru, minivan Monterey nabízel v letech 2006 až 2008 stálou nosnost 1 320 liber.
Kompaktní SUV Mariner bylo efektivní, ale lehčí. V letech 2006 a 2007 držel 1075 liber. V letech 2008 a 2009 mírně klesl na £1,059. Hybridní verze Marineru byla trvale lehčí a v letech 2006 až 2009 měla 920 liber. Sedan Sable neměl pro roky 2008 a 2009 uvedenou nosnost.
Nosnost MINI
MINI udržovalo věci jednoduché. Jsou to malá auta. Nikdy nebyly navrženy pro přepravu těžkých nákladů, ale zvládly několik cestujících a některá zavazadla.
Kupé Cooper Convertible si v letech 2006 až 2008 trvale udrželo 771 liber. Kupé Cooper Hardtop bylo o něco robustnější a v letech 2006 až 2008 uneslo 816 liber. Kupé Cooper Clubman přišlo na trh v roce 2008, rovněž hodnoceno na **816 liber.
V roce 2009 se objevily varianty John Cooper Works. Jak JCW Hardtop, tak JCW Clubman udržely tento limit 816lbs. V těchto vozidlech jste nepřeváželi stavební materiál. Nesli jste styl.
Nosnost Mitsubishi
Mitsubishi nabízelo pestrý výběr možností, od hlučného pickupu Raider až po praktický crossover Outlander.
Snímač Raider byl bestie. V roce 2006 to začalo na £1,590, v letech 2007 a 2008 mírně kleslo na £1,580. Do roku 2009 ze seznamu zmizel. Lancer se vyvinul z 981 lbs v roce 2006 a v letech 2008 a 2009 klesl na 1157 lbs.
Outlander zažil divoké výkyvy. Začínala na £904 v roce 2006, vyskočila na £1,538 v roce 2007, pak klesla na £1,169 v roce 2008. Endeavour byla stabilní, držela 1055 lbs od roku 2006 do roku 2008. Sedan Eclipse vyskočil na 9,92 lb, když vyskočil na 0 000/74 l 827 liber. Galant se pohyboval mezi 937 librami a 981 librami** v závislosti na roce.
Kapacita užitečného zatížení Nissan
Nákladní vozy a SUV Nissan byly těžké váhy. Snímač Titan byl výjimečný model. V roce 2006 to začalo na £1,549, v roce 2007 kleslo na £1,490, pak prudce vzrostlo na £2,063 v letech 2008 a 2009. To je vážná únosnost.
Frontier si v letech 2006 až 2009 trvale vedl na 1 464 librách. SUV Armada začínalo na 1 693 librách v letech 2006 a 2007, poté kleslo na 1 453 liber v letech 2008 a 2009. Čas lbs 4 se v průběhu let zlepšil 1 554 liber** do roku 2008.
Sedany byly lehčí. Altima se v prvních letech pohybovala v rozmezí 1 199–1 240 £, ale do roku 2009 ze seznamu zmizela. Altima Hybrid zůstala mezi 1 053 a 1 065 librami. Maxima se změnila z £1073 na £999 a pak zmizela. Sentra dostala zásah a do roku 2008 klesla z 1 036 liber na 652 liber. 350Z byl sportovní vůz s omezením užitečné hmotnosti na pouhých 553 liber. Crossover Rogue nesl skromných 953 liber.
Zatížení Pontiac
Pontiac utlumoval výrobu. U mnoha modelů chybí údaje o kapacitě nákladu, což odráží značku v úpadku nebo s měnícími se prioritami. G5, G6, G8, Grand Prix, Solstice a Vibe všechny vykazovaly chybějící údaje v různých letech
Nosnost není jen hmotnost toho, co hodíte na zadní nosič. Jedná se o celkovou hmotnost cestujících, nákladu a příslušenství. Pokud limit nesplníte, riskujete poškození odpružení, špatnou ovladatelnost nebo vážnější problémy. Níže jsou uvedeny maximální hodnoty zatížení pro oblíbené značky od roku 2006 do roku 2009.
Nosnost Saturn
Saturn utlumoval produkci. Do roku 2009 společnost rozprodala zbývající zásoby. Uvedené údaje odrážejí toto období západu slunce.
Saturn 2006
Minivan Relay byl dříč.
– Relé: 1350 liber
– VUE: 1331 liber
– Ion: údaje nejsou k dispozici
Saturn 2007
Objevily se nové modely. Outlook je mimo.
– Výhled: 1678 GBP
– Relé: 1354 liber.
– VUE Hybrid: 1511 lbs.
– Aura: 1009 liber
– VUE: 1331 liber
– Aura Hybrid, Ion, Sky: data nejsou k dispozici
Saturn 2008
Nosnost VUE byla snížena.
– Výhled: 1678 GBP
– Aura: 1009 liber
– VUE Hybrid: 1111 lbs.
– VUE: 1000 liber
– Astra: 893 liber
– Obloha: data nejsou k dispozici
Saturn 2009
Poslední zatlačení. Únosná kapacita Outlooku se mírně zvýšila.
– Výhled: 1 709 GBP
– Aura: 1009 liber
– VUE: 1000 liber
– VUE Hybrid: 1111 lbs.
– Astra: údaje nejsou k dispozici
“Nosnost je tvrdý limit. Pokud je překročena, dynamika vozu se rychle zhorší.”
Další funkce Saturn:
– Celková hmotnost vozidla Saturn (GVWR)
– Schválení hmotnosti nápravy Saturn (GAWR)
– Saturn Hrubá kombinovaná hmotnost (GCWR)
– Kapacita užitečného zatížení Saturn
– Saturnova vlastní váha
– Hmotnost přívěsu Saturn
Užitečné zatížení Scionu
Scion se zaměřil na mladé lidi. Malá velikost. Nízká mrtvá hmotnost. To obvykle znamená vysokou nosnost vzhledem k velikosti.
Scion 2006
– tC, xA, xB: údaje nejsou k dispozici
Scion 2007
– tC: údaje nejsou k dispozici
Scion 2008
– tC, xB, xD: údaje nejsou k dispozici
Scion 2009
– tC, xB, xD: údaje nejsou k dispozici
Nedostatek dat Scion zde je zklamáním. Tyto vozy byly lehké. Sedan tC pravděpodobně snadno unesl asi 1 000 liber. Ale bez oficiálních specifikací v tomto souboru dat nemůžeme dělat žádné domněnky.
Další funkce Scion:
– Scion celková hmotnost vozidla (GVWR)
– Schválení hmotnosti nápravy Scion (GAWR)
– Scion Hrubá kombinovaná hmotnost (GCWR)
– Užitečné zatížení Scionu
– Pohotovostní hmotnost Scion
– Hmotnost přívěsu Scion
Chytrá nosnost
Malá auta mají nízkou nosnost. Fyzika je nemilosrdná.
chytrý rok 2008
– Fortwo: 463 lbs
To je vše. Jedna osoba, možná taška. Pokud do fortwo vložíte dva dospělé, bude dosaženo limitu nákladové kapacity.
Další vlastnosti smart:
– Chytrá celková hmotnost vozidla (GVWR)
– Povolené inteligentní zatížení nápravy (GAWR)
– Inteligentní hrubá kombinovaná hmotnost (GCWR)
– Chytrá nosnost
– Chytrá vlastní váha
– Hmotnost inteligentního tažného přívěsu
Nosnost Subaru
Subaru zůstalo s pohonem všech kol (AWD). To přidává váhu. Nosnost je malá, ale stabilní.
Subaru 2006
– Impreza Outback Sport: 1 132 lbs.
– Starší vůz: 1300 liber.
– Outback: 1245 liber.
– Starší sedan: 1200 liber.
– B9 Tribeca: 1560 liber
– Lesník: 1060 liber.
– Baja: 1070 liber.
– Impreza Wagon: 995 liber
– Impreza Sedan: 955 GBP
– Impreza WRX STI: 794 lbs.
WRX STI má nízké skóre. Sportovní díly zvyšují pohotovostní hmotnost, aniž by napomáhaly nosnosti.
Subaru 2007
– B9 Tribeca: 1560 liber
– Impreza Outback Sport: 1 132 lbs.
– Impreza Wagon: 995 liber
– Impreza Sedan: 955 GBP
– Starší vůz: 1290 liber.
– Lesník: 1010 liber
– Legacy Sedan: 1055 liber
– Outback: 995 GBP
Subaru 2008
– Impreza WRX STI: 1080 lbs.
– Impreza Outback Sport: 1 082 lbs.
– Outback: 1085 liber.
– Legacy: 1055 liber
– Lesník: 1010 liber
– Impreza Wagon: 976 liber.
– Impreza Sedan: 856 liber
– Tribeca: 660 liber.
Nákladní kapacita Tribecy zde prudce klesla. Proč? Pravděpodobné zvýšení pohotovostní hmotnosti nebo omezení celkové hmotnosti vozidla (GVWR). 660 liber není na třířadé SUV moc.
Subaru 2009
– Lesník: 1230 liber.
– Outback: 1078 liber.
– Legacy: 1055 liber
– Tribeca: 660 liber.
Nosnost se u některých modelů stabilizovala nebo zlepšila. Forester zvýšil toto číslo o více než 200 liber ve srovnání s rokem 2008.
Další vlastnosti Subaru:
– Celková hmotnost vozidla Subaru (GVWR)
– Povolení hmotnosti nápravy Subaru (GAWR)
– Subaru Hrubá kombinovaná hmotnost (GCWR)
– Nosnost Subaru
– Pohotovostní hmotnost Subaru
– Hmotnost přívěsu Subaru
Nosnost Suzuki
Suzuki obsadilo vedlejší pozici. XL7 byla „krabice“. Vysoký potenciál nosnosti.
Suzuki 2006
– XL7: 1168 liber
– Grand Vitara: 1 175 GBP
– Forenza: 981 liber
– Aero: 955 liber
– Reno: 941 liber
– Verona: údaje nejsou k dispozici
Suzuki 2007
– XL7: 1626 liber
– Ostatní modely: údaje nejsou k dispozici
XL7 toto číslo výrazně zvýšilo. 1 626 liber je dobré pro středně velké SUV té doby.
Suzuki 2008
– XL7: 1626 liber
– Grand Vitara: 1 178 GBP
– Reno: 926 liber
– Forenza: 926 liber
– SX4: 893 liber
Suzuki 2009
– SX4: 893 liber
– Ostatní modely: údaje nejsou k dispozici
Rovník se objevil v roce 2009, ale neexistují žádné údaje o jeho nosnosti. Značka utlumila své aktivity.
**Další
