Формула 1

У березні цього року в Австралії розпочався новий чемпіонат «Формули – 1». «Формула – 1» – це дуже видовищна і захоплююча гонка. За рейтингом популярності вона займає третє місце після «Олімпійських ігор» та футбольних чемпіонатів. Плюс, до всього цього, результат гонки не передбачуваний. Це можуть підтвердити кілька фактів.

Себастьяну Феттелю, німецькому гонщику команди Red Bull Racing, який став чемпіоном у 2011 і 2012 роках, ніяк не вдавалося перетнути фінішну межу першим. Та і взагалі, в цілому, початок сезону для команди Red Bull Racing проходило не дуже добре. І лише в 4-й гонці сезону удача усміхнулася Себастьяну Феттелю і він зайняв найвище місце п’єдесталу. Ще однією несподіваною перемогою «Формули – 1» 2012 року стала перемога фінського гонщика Ніко Росберга (від команди Mercedes AMG Petronas) на 3-му Гран-прі сезону, яке проходило в Китаї. Через 2 роки перерви він вирішив повернутися в гонку і у нього це дуже навіть добре вийшло. Так несподіваним було зайняте друге місце Кімі Райкконеном і третє – Романом Грожаном. Обидва пілота – гонщики команди Lotus F1 Team.

Слідом за низкою «дивних» перемог, послідувала перемога на Гран-прі Іспанії Пастора Мальдонадо від команди Williams F1 Team. Давно глава команди – сер Френк Вільямс не радів за перемогу своєї команди. У Монако проходить сама видовищна гонка. Подивитися на змагання спортсменів в карликове князівство з’їжджаються багато відомі політики і бізнесмени, зірки шоу-бізнесу. Переможцем цієї гонки став пілот від команди Red Bull Racing – Марк Веббер. І вже через місяць, у Великобританії, він підтвердив свій титул переможця.

Формула 1 (фото-2)

Ось так, ще на початку сезону можна було тільки здогадуватися про те, хто ж стане переможцем. І лише у другій половині сезону все почало вимальовуватися. Великі шанси на перемогу були лідерів гонки – Себастіана Феттеля і Фернандо Алонсо. Але в підсумку Феттель, який зайняв 4 перших місця, вирвався далеко вперед, а у Фернандо Алонсо до кінця сезону почалися неприємності.

Читати: спортивна підвіска на ВАЗ

Однією з найбільш видовищних і пам’ятних була гонка в Спа, яка проходила в Бельгії. В ній Феттель посів лише 2-е місце, а Алонсо ще на старті потрапив в аварію і був змушений покинути гонку. Так само дуже видовищно і цікаво проходили змагання в США та Канаді. В США, через 4 роки перерви знову почали проводити Гран-прі. І звичайно ж дуже цікавою була остання рочки, яка проходила в Бразилії. Саме на ній вирішувалося, хто ж стане переможцем 2012 року. Це був єдиний шанс для Алонсо, але у нього нічого не вийшло. І з відривом лише в три очки переможцем чемпіонату став Себастьян Феттель.